Apple Intelligence apžvalga: daug žadanti pradžia

Apple Intelligence apžvalga: daug žadanti pradžia

Kai prieš porą mėnesių „Apple“ išėjo į sceną, jos paskelbtos dirbtinio intelekto funkcijos atrodė beveik revoliucinės ir puikiai integruotos. Dabar, kai su „iOS 18.1“ įdiegta „ChatGPT“ įgalinta „Siri“, išmanieji atsakymai ir objektų šalinimo priemonė – gali kilti klausimas, ar už šias funkcijas verta išleisti pinigų. O kaip jie lyginami su tokiais kaip „Samsung“ ir „Google“? Kurį laiką išbandę naujas „Apple Intelligence“ funkcijas, pateikiame mūsų apžvalgą.

Siri: kapitalinis remontas

Kai „Siri“ pirmą kartą buvo paleista prieš dešimtmetį, ji buvo revoliucinė. Tačiau laikui bėgant ir trūkstant atnaujinimų balso asistentas tapo nereikalingas ir nepajėgus atlikti pačių elementariausių užduočių. Naudojant „Apple Intelligence“, „Siri“ buvo gerokai pertvarkytas, pastebimas iškart iš naujos kampuose švytinčios animacijos, kuri suteikia vizualiai malonaus prisilietimo.

Kalbant apie našumą, Siri balso atpažinimas labai pagerėjo. Dabar jis apdoroja natūralias pauzes ir papildomus žodžius, pvz., „umms“, kad patirtis būtų sklandesnė. Vienas iš išskirtinių patobulinimų yra „Siri“ gebėjimas išlaikyti kontekstą. Pavyzdžiui, jei paklausite: „Koks oras rytoj? ir tada pasakykite: „O kaip šį savaitgalį? Siri supranta, kad vis dar klausiate apie orą.

„ChatGPT“ integracija

Galbūt geriausia naujoji naujojo „Siri“ funkcija yra „ChatGPT“. Kai „Siri“ neturi atsakymo į konkretų klausimą, ji susisiekia su „ChatGPT“. Uždaviau sudėtingus klausimus, pvz., „Ar galite pasiūlyti penkių patiekalų patiekalą, kuris padėtų man numesti svorį? ir atsakymai buvo gana geri. Tai tiksliai man pateikė patiekalų, kuriuos reikia išbandyti, sąrašą. Be to, „iPhone“ naudotojams nereikia prisiregistruoti „OpenAI“, kad galėtų pasiekti šią funkciją.

Deja, kiekvieną dieną gaunate tik ribotą skaičių „ChatGPT“ raginimų. Taigi, jei norite dažniau pasiekti „ChatGPT“, turėsite užsiregistruoti „Plus“ versijai, kuri kainuoja 20 USD/m.

Objektų trintukas ir nuotraukos

Kaip ir „Google“, „Apple“ pagaliau turi objektų trintuko įrankį, pavadintą „Clean Up“, kuris padeda vartotojams pašalinti nepageidaujamus fono objektus iš nuotraukų, kad vaizdas būtų mažiau blaškantis. „Clean Up“ funkcija veikė gana gerai mano bandymų metu, kai nedideli objektai buvo už tvirto fono. Deja, funkcijai nepavyko, kai buvo paprašyta pašalinti didesnius objektus ar nuotraukas su sudėtingu fonu.

Be to, skirtingai nei „Samsung“ diegimas, leidžiantis vartotojams pridėti objektus naudojant AI sugeneruotus raginimus, „Apple“ įrankis apsiriboja objektų pašalinimu.

„Photos“ programa taip pat gavo didelį AI atnaujinimą. Dabar tai leidžia vartotojams ieškoti konkrečių vaizdų natūralia kalba. Tai buvo ypač naudinga nustatant konkrečią paplūdimio nuotrauką, kurioje buvau atsisukęs nuo fotoaparato – kadru, kuriuo norėjau pasidalinti Instagram.

„Apple Intelligence“ funkcijos „Memory Movie“ ekrano kopija

Be to, „Photos“ programa dabar gali kurti „atsiminimus“ pagal skirtingus raginimus. Nors jis puikiai tinka platesnėms temoms, pvz., „automobiliams ir dviračiams“, jai buvo sunku gauti tikslius raginimų, pvz., „geriausias maistas, kurį valgau Delyje“, rezultatus.

Vaizdo žaidimų aikštelė

„Image Playground Apple Intelligence“ funkcijos ekrano kopija

Be rašymo, dirbtinio intelekto sukurti vaizdai yra kita pagrindinė dirbtinio intelekto savybė, o „Image Playground“ niekuo nesiskiria. Ši funkcija leidžia vartotojams įkelti savo vaizdus ir pasirinkti norimą išvaizdą pagal skirtingus išankstinius nustatymus.

Prieigą prie šios funkcijos gavau po savaitės laukiančiųjų sąraše, o patirtis buvo geresnė, nei maniau. Žinoma, vaizdai yra animaciniai ir kartais gali būti šiek tiek keistoki, bet jei norite tik smagios nuotraukos, „Image Playground“ veikia stebėtinai gerai.

Vizualinis žvilgsnis

„Visual Lookup“ funkcijos vaizdas

Mes visi buvome kelionėje į naują vietą, pastebėjome gražų pastatą ar gėlę ir svarstėme: „Kas tai? Jei dažnai atsiduriate tokioje situacijoje, „Visual Look Up“ yra puikus papildymas. Įrankis leidžia tiesiogiai iš nuotraukų atpažinti augalus, gyvūnus, orientyrus ir kt.

Tiesiog nufotografuokite arba peržiūrėkite esamą nuotrauką, tada bakstelėkite informacijos piktogramą. Mano bandymų metu ši funkcija veikia panašiai kaip „Google Lens“ ir pateikia tikslius atsakymus į beveik kiekvieną užklausą.

Rašymo įrankių funkcijos vaizdas

Vienas iš praktiškiausių generatyvaus AI panaudojimo būdų yra padėti perrašyti tekstus ir el. Naudodama naujus rašymo įrankius, „Apple“ dabar leidžia vartotojams perrašyti, koreguoti ir apibendrinti tekstą nepasikliaujant trečiųjų šalių programomis. Norėdami tai padaryti, pažymėkite tekstą, pasirinkite parinktį arba įveskite tinkintą raginimą.

Išbandžiau šią funkciją siųsdama oficialų kvietimą vienam iš savo kolegų apie Diwali vakarėlį ir ji veikė stebėtinai gerai. Tonas buvo teisingas, nebuvo konteksto klaidų, o žinutė buvo tiksliai perteikta.

Pranešimų santraukos

Funkcijos Pranešimų suvestinės vaizdas

Pranešimų valdymas daugeliui „iPhone“ vartotojų buvo „Achilo kulnas“. Tačiau tai pasikeičia su pranešimų santraukomis. Kaip rodo pavadinimas, ši funkcija sujungia pranešimus į glaustas apžvalgas, leidžiančias vartotojams suprasti pagrindinius dalykus neatidarius kiekvieno pranešimo.

Ši funkcija labai padėjo suprasti ilgų pranešimų ir el. laiškų kontekstą. Tačiau svarbu pažymėti, kad nors santraukos puikiai tinka trumpiems ir vidutinio ilgio pokalbiams, jos painiojamos su ilgesniais kontekstais.

Pavyzdžiui, aš ir kolega gavau kvietimą į renginį ir atsakymą. Vėliau renginio vedėjas informavo, kad vieta gali keistis, bet kai patikrinau suvestinę, joje neteisingai buvo nurodyta, kad renginys atšauktas.

Išvada

„Apple Intelligence“ yra didelis šuolis į priekį kasdieninio vartotojo DI pritaikymo atžvilgiu. Tačiau dabar aišku, kad jis vis dar yra pradiniame etape. Tokios funkcijos kaip „Image Clean Up“, pranešimų santraukos ir nuotraukų koliažai vis dar reikalauja šlifavimo.

Nepaisant to, „Apple Intelligence“ funkcijos, tokios kaip „Visual Lookup“, rašymo įrankiai ir naujasis „ChatGPT“, leido „Siri“ dirbti stebėtinai gerai ir pagerinti bendrą išmaniojo telefono patirtį.

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai - Teniso treniruotės - Pranešimai spaudai -